Kontakt z nami

ul. Grójecka 109
02-120 Warszawa

Godziny pracy: pn-pt  8-16

tel./fax: 22 895 27 61
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pracownie

W ŚDS „Pod Skrzydłami” posiadamy 4 ogólnodostępne pracownie. Są to:

Pracownia plastyczna
Zajmujemy się nie tylko malowaniem na płótnie, ale także np. tworzeniem witraży, decoupage’em, filcowaniem, malowaniem na szkle, robieniem kartek okolicznościowych. W ramach tej pracowni odbywają się też zajęcia dotyczące fotografii.

Pracownia techniczna
Korzystając z zasobów tej pracowni, dokonujemy głównie napraw wyposażenia ŚDS i prac konserwatorsko-eksploatacyjnych oraz składamy nowo zakupione sprzęty. W ramach tej pracowni odbywają się również wyjścia do domów uczestników w celu dokonania drobnych napraw.

Pracownia komputerowa
Uczestnicy zajęć w tej pracowni podzieleni są na grupę początkującą i grupę zaawansowaną.
W zależności od zgłaszanych potrzeb zajmujemy się obsługą komputera i podstawowych programów, korzystaniem z Internetu, poszukiwaniem informacji, kopiowaniem danych potrzebnych uczestnikom i posługiwaniem się programami do obróbki fotografii cyfrowej.

 

Sala ćwiczeń
W tej sali znajdują się sprzęty poprawiające kondycję ruchową (np. steper czy orbitrek), jak również luźno powiązane ze sportem (stół z piłkarzykami, tarcza do rzutek). Sala ćwiczeń jest też salą prób naszego zespołu muzycznego. Znajdują się w niej organy elektryczne i perkusja.

Poza tymi pracowniami w Domu znajdują się: pokój wyciszeń, jadalnia oraz sala spotkań, w której odbywa się większość zajęć grupowych, zebrania społeczności i świąteczne spotkania.

Nasz Dom jest przygotowany na przyjęcie osób niepełnosprawnych ruchowo. Wyposażony jest w dodatkową łazienkę dla osób niepełnosprawnych i windę. Do dyspozycji uczestników są też prysznic i pralka. 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych