Kontakt z nami

ul. Grójecka 109
02-120 Warszawa

Godziny pracy: pn-pt  8-16

tel./fax: 22 895 27 61
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Gdzie bywamy

Co roku społeczność ŚDS "Pod Skrzydłami" organizuje kilkudniowe wyjazdy integracyjne w ciekawe zakątki Polski. Zwykle mieszkamy w gospodarstwach agroturystycznych. Byliśmy już kilka razy na Mazowszu, na Podlasiu w "Ziołowym Zakątku", "Na wzgórzu" w Górach Świętokrzyskich. W 2013 roku gościliśmy na ziemi łódzkiej w gospodarstwie "Nad Rawką" w k/Skierniewic, gdzie udało nam się zorganizować nawet spływ kajakowy rzeką Rawką. Obozy przyczyniają się do budowania więzi w społeczności i większego poczucia wspólnoty. Dzięki tym wyjazdom mamy możliwość poznania się w sytuacjach dnia codziennego i pogłębienia wzajemnych relacji, ćwiczenie nowych umiejętności społecznych.

 W ciągu roku chodzimy na wycieczki: do kina, na wystawy, do pobliskich parków. Latem pływamy tramwajem wodnym, jeździmy na wycieczki rowerowe, a zimą na kuligi.

ŚDS „Pod Skrzydłami” bierze również udział w różnych spotkaniach i konkursach organizowanych przez inne środowiskowe domy z Mazowsza. W 2012 roku odpowiedzieliśmy na kilka zaproszeń:

  • V edycja Konkursu Literackiego organizowanego przez ŚDS Dzielnicy Ursynów,
  • VIII Rajd Rowerowy i Pieszy „Puszcza Kampinoska 2012” organizowany przez Krajowe Stowarzyszenie „Przyłącz się do nas” prowadzące Środowiskowy Dom Samopomocy w Łubcu,
  • Turniej Scrabble organizowany przez ŚDS Dzielnicy Ursynów,
  • Integracyjny Turniej Szachowy organizowany przez ŚDS w Mińsku Mazowieckim prowadzony przez Caritas DWP.

 Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych